Cartoon Porn

Më shumë video

Udhëzuesi 101 për Cartoon Porn në 2020

Njerëzit e duan atë që nuk mund ta kenë. Ato gjëra që duken të ndaluara ose tepër fantastike për t’u bërë realitet janë gjërat për të cilat dëshirojmë më shumë, të paktën seksualisht. Kjo është arsyeja pse interneti është i fiksuar pas cartoon porn.

Kthehu ditën, video porno vizatimore dhe comics ishin një kamare e vogël e rezervuar për vetmitarë. Kush do të donte të prekte veten duke parë Simpsons gjithsesi?

Epo, shumë njerëz në të vërtetë!

Tavolinat janë kthyer në kohë të madhe që nga ajo kohë. Në vitin 2020, cartoon porn është një nga kategoritë e preferuara në industrinë e pornografisë dhe është këtu për të qëndruar.

Thjesht hidhini një sy këtyre numrave:

 Cartoon porn comics ose videot kërkohen përreth 823,000 herë në muaj vetëm në Shtetet e Bashkuara. Afërsisht, 80% e atyre kërkimeve bëhen nga pajisjet mobile dhe mbi gjysma e atyre veturave me brirëtoon të dashuruarit janë midis 18 dhe 34 vjeç.

Në 2016, Pornhub njohu që zhanri po kishte një rritje fenomenale në platformën e tyre - mbi 80% rritje në kërkime krahasuar me 2013. Që atëherë, cartoon porn ka mbetur në 15 kategoritë kryesore të pornografisë më të shikuara të vitit 2019.

Zoomers dhe mijëvjeçarë të rinj kanë qenë të ekspozuar shumë ndaj makinavetoon personazhe dhe lojëra video nga një moshë e re. Tani që pornografia është e arritshme universalisht nga çdokush në çdo kohë, ka të ngjarë ta shohë cartoon porn lulëzon për një dekadë tjetër, të paktën.

Nëse ndonjë gjë, ne do të shohim më shumë mikro-ngrohje të cartoon porn duket se kënaqin fantazitë dhe fetishet e njerëzve edhe më të çuditshëm.

Gjithashtu, ne tashmë po shohim se si “porno e vërtetë”Po përpiqet të përdorë makinëntoon dhe elementet e videogameve për të fituar përsëri disa nga audiencat e tyre. Konkursi i "Unë e qij të dashurin tim ndërsa ai luan" po bëhet rutinë popullore. Në të njëjtën kohë, XXX modele dhe yje pornografie po përdorin cosplay dhe lojëra për të tërhequr vëmendjen nga shikuesit më të rinj.

Më i Shikuari Cartoon Porn Shfaqje dhe Lojëra video

Formula e suksesshme e cartoon porn ka shumë përbërës. Një prej tyre është fakti që ato janë kryesisht të bëra nga adhuruesit, gjë që lejon mijëra njerëz në të gjithë globin të prodhojnë dhe promovojnë përmbajtjen e tyre në internet pa sherr.

Lojërat video dhe seritë televizive gjithashtu po bëjnë çmos për të furnizuar me energji elektrike cartoon porn industria. Megjithatë nuk është asgjë e re; Filmat Pokemon, Marvel dhe ekskluzivitetet virale kanë pasur një ndikim të thellë në pornografi.

Në vitin 2020, këto janë disa nga serialet dhe videolojërat që frymëzojnë pornografinë më të njohur:

Fortnite Porn

Ndjesia e Battle Royale, Fortnite, është pa dyshim loja më me ndikim e kohëve të fundit. Suksesi i tij i pashembullt me ​​adoleshentë dhe të rritur e ka shndërruar atë në një sensacion global. Fortnite porn, natyrisht, është pasojë e një famë të tillë.

Fortnite porn është një nga nën-kategoritë më të mëdha në cartoon porn. Vetëm në SH.B.A., ka mbi 550,000 kërkime mujore dhe mbi 79% e tyre bëhen nga njerëz midis 18 dhe 24 vjeç.

Lista e Fortnite është e mbushur me bebe të bukura dhe trupa të trashë. Numri i lëkurave femërore të shtuara sezon pas sezoni vazhdojnë të frymëzojnë video të mrekullueshme, GIF dhe comics duke treguar këto vajza duke ndyrë dhe duke u argëtuar.

3D porn është stili më i zakonshëm i përdorur në Fortnite porn. Meqenëse ky stil është i gjallë dhe modern, ai përshtatet në mënyrë të përsosur me tiparet seksuale të vajzave si Rrëqebulli, Calamity, Haze ose Onesie. Ndërsa i shihni duke ndyrë, ju mund të vlerësoni të gjitha detajet e trupave të tyre të zhveshur: pidha të buta, gjinj të skalitur dhe gomarë të fryrë.

 

Overwatch Porn

Revole e personave të parë të prodhuar nga Blizzard prezantoi një katalog të freskët të heronjve që fitoi shpejt popullaritet në internet, të tilla si Mei, Mercy dhe D.VA.

Overwatch e ka pasur të vështirë të konkurrojë kundër titujve të tjerë të fortë, të tilla si Fortnite ose Apex Legends. Sidoqoftë, kur bëhet fjalë për Overwatch porn, disa argumentojnë se ata janë të drejtë në krye. Shifrat e fundit sugjerojnë se ka pasur një numër të madh prej 2.5 milion kërkimesh Overwatch porn vitin e fundit, vetëm në SH.B.A. Kjo është një shumë e fapping!

Dizajni i karakterit shumë të vlerësuar në Overwatch ka frymëzuar gjithashtu shumë lojtarë dhe cosplayers. Disa emra të famshëm, duke përfshirë Bella Delphine, përdorin referencat e Overwatch për të krijuar përmbajtje të pahijshme dhe për të kënaqur dëshirat seksuale të adhuruesve të tyre në të gjithë botën.

Megjithatë, 3D porn duket se është stili i preferuar në Overwatch porn gjithashtu, me disa nga këto video që kanë mbi 15 milion shikime në platforma si Pornhub. Gjërat e vogla në botë mund të krahasohen me shikimin e D.VA ose Mercy i ndyrë në HD të hollë.

 

 

Rick dhe Morty Porno

Shfaqja e animuar shkencore-fantastike e bashkë-krijuar nga Justin Roiland dhe Chris Parnell u bë shpejt një sensacion midis audiencës së rritur dhe të rinj. Edhe pse shfaqja sillet rreth humorit të errët dhe absurdit të udhëtimit në kohë, popullariteti i tij ka trazuar një sasi të madhe të cartoon porn comics shumë.

The Smith's janë një familje me qendër në Seattle e përbërë nga Jeff (babai), Beth (nëna), Summer (vajza), Morty (djali) dhe Rick (gjyshi). Si me çdo shfaqje tjetër familjare, kur bëhet fjalë për Rick and Morty pornografi, incesti është një nga temat e preferuara.

Ndërsa udhëtojnë nëpër multivers, Rick and Morty shpesh gjejnë versione alternative të të afërmve të tyre. Ata mund të kenë një kohë të vështirë kur janë në shtëpi, megjithatë, Rick and Morty merrni një seks të hollë për hakmarrje ndërsa ndyrë Verën dhe Beth kur janë në rrugë.

Blowjobs, facefuck, treshe, nënë-bir dhe vëlla-motër incesti janë pjesë e repertorit seksual të këtyre udhëtarëve të ndyrë në kohë.

 

Family Guy Porn

Family Guy nuk është vetëm një klasik i televizionit amerikan, por është gjithashtu një favorit i përjetshëm në cartoon porn. Sitcom i animuar i shkruar nga Seth McFarlane ekspozon fatkeqësitë e Griffin familja ndërsa përpiqen të përballojnë jetën në periferi të Rhode Island.

Peter, Lois, Meg, Chris, Stewie dhe Brian janë yjet e Family Guy porn. Polemikat e shfaqjes paralelizohen vetëm nga sjellja e ndyrë e personazheve të tyre që përfshin seks publik, banda, incest, MILF, anal, treshe dhe shumë më tepër.

La Griffin mos humbni një shans për të kënaqur dëshirat e tyre epshore. Kur Pjetri dhe Lois largohen nga shtëpia, Meg dhe Chris janë të dëshpëruar të qij njëri-tjetrin pavarësisht se janë vëllezër e motra. Në mënyrë të ngjashme, kur fëmijët nuk janë përreth, Lois fshehurazi fton fqinjët për të hedhur në erë dicks e tyre dhe qij ato në çdo dhomë gjumi.

Për shkak të stilit të saj klasik të animacionit, Family Guy porn comics janë mënyra më e popullarizuar e portretizimit të ngushtë dhe aventurave seksuale të Griffin.

 

La Simpsons Porn

Imshtë impossible për të folur cartoon porn pa përmendur një nga shtyllat e saj, La Simpsons porn. Familja jofunksionale nga Springfield ka qenë po aq e rëndësishme për televizionin amerikan, sa ka qenë për zhanrin e përmbajtjes për të rritur.

Mijëra cartoon porn comics dhe videot janë frymëzuar nga jeta e çmendur e Homer, Marge, Lisa, Bart dhe Megi. Pas 32 sezonesh - dhe duke numëruar - ka mjaft histori dhe personazhe për të ushqyer imagjinatën e çuditshme të fansave në të gjithë botën.

La Simpsons porn comics janë disa nga më të mirat e bëra ndonjëherë. Këto histori shkojnë në detaje për të paraqitur fetish dhe fantazi provokuese, duke filluar nga kafshëria, incesti dhe bandat deri te kategoritë e tjera emocionuese të pornografisë si interracial, anal, treshe dhe lezbike.

 

3Dshtë XNUMXD Cartoon Porn e ardhmja e përmbajtjes për të rritur?

Nëse keni qenë duke parë cartoon porn kohët e fundit, ju ndoshta keni vërejtur se stili i animacionit është në zhvillim. 3D cartoon porn po merr shumë vëmendje çdo ditë falë realizmit, animacionit emocionues dhe detajeve spektakolare.

Tani që pornografia bazohet në karaktere me dizajne moderne (si vajzat Fortnite ose Overwatch), ka kuptim që edhe përmbajtja pornografike të ndjekë atë drejtim. Si tjetër mund të vlerësonim kthesat, intensitetin dhe ligësinë e këtyre vajzave duke ndyrë?

Porno 2D do të jetë ende rreth, me siguri. Disa cartoon porn nuk ka nevojë për animacion të nivelit të lartë dhe hiperrealizëm për të kryer punën. Megjithatë, 3D cartoon porn do të vazhdojë të fitojë një pjesë më të madhe të shikueshmërisë gjatë viteve të ardhshme. Këto video janë thjesht shumë të hollë për t'u injoruar!

La Hotprovë Cartoon Porn Personazhet e vitit 2020

Nuk ka asgjë më të keqe sesa të humbasësh kohë duke lëvizur ndërsa përpiqesh të gjesh makinën më seksitoon personazhe dhe skena. Me kaq shumë pidhi dhe bythë që fluturojnë përreth, si e dini se cilat ia vlen të kontrolloni?

Për t'ju shpëtuar sherr, ne ndajmë zgjedhjet tona për hotmakinë provëtoon personazhet në vitin 2020:

 

  • Rrëqebulli nga Fortnite
  • Gjurmues nga Overwatch
  • Beth nga Rick and Morty
  • Meg nga Family Guy
  • Lisa nga The Simpsons

Shikoni HD Cartoon Porn Video falas në Hot-cartoon.com

A jeni lodhur duke shfletuar uebfaqe të ndryshme duke provuar njëkohësisht për të gjetur videon apo komiken e duhur? Ne e dimë ndjesinë: shfletimi i videove me cilësi të dobët, përmbajtja e censuruar, ofertat e shtrenjta të anëtarësimit dhe skenat e seksit të shurdhër janë vrasës të vërtetë të kockave.

Kjo është arsyeja pse misioni ynë është i thjeshtë: të krijojmë përvojën më të mrekullueshme, por të qetë, të qetë. Nuk ka më ndërprerje ose pengesa - vetëm SHP falas cartoon porn dhe një hov të bukur.

Futja Hot-cartoon.com, koleksioni më i madh i makinavetoon XXX përmbajtje e mbledhur ndonjëherë. Katalogu ynë rritet çdo ditë me video të zgjedhura me dorë dhe comics të cilësisë më të lartë në mënyrë që të rrini të qetë, të relaksoheni dhe të shikoni tepruar hotprovë cartoon porn në dispozicion online.

Porno Fortnite XXX

Më shumë video

Mbikëqyr Porno XXX

Më shumë video

Family Guy Porno XXX

Më shumë video

Rick dhe Morty porno XXX

Më shumë video

Simpsons Porno XXX

Më shumë video

Kim Porno e Mundshme XXX

Më shumë video

Lidhja e Legjendave Porno XXX

Më shumë video